Учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році. Відповідний наказ МОН від 03.03.2021 №273 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.03.2021 за №338/35960.
Рішення ухвалено у зв’язку з установленням для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації відповідно до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів від 25 березня 2020 року №338-р "Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації".
Які предмети на ДПА у 2021 році складатимуть учні 4-х класів
Державна підсумкова атестація учнів, які завершують здобуття початкової освіти, проводиться у школі в письмовій формі. Школярі мають складати іспити з таких предметів:
-
Українська мова (оцінювання результатів з української мови та читання)
-
Математика
-
Мова національної меншини або мова корінного народу (у класах з навчанням або вивченням мови нацменшини чи корінного народу за рішенням педагогічної ради закладу освіти).
Які предмети на ДПА у 2021 році складатимуть учні 9-х класів
Державна підсумкова атестація учнів, які завершують здобуття базової освіти, також проводиться у школі в письмовій формі. Школярі мають складати іспити з таких предметів:
-
Українська мова
-
Математика
-
Один із навчальних предметів зі списку (за рішенням педагогічної ради закладу освіти):
– біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до навчальної програми школи), інформатика, історія України, основи правознавства, українська література, фізика, хімія – для учнів класів з українською мовою навчання, у яких не вивчається мова національної меншини чи корінного народу;
– біологія, всесвітня історія, географія, література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до навчальної програми школи), інформатика, інтегрований курс "Література", історія України, мова національної меншини, мова корінного народу, основи правознавства, українська література, фізика, хімія – для учнів класів з навчанням мовою національної меншини.